Заходи Центру 

Субота, 

13 жовтня 2018 р., 

11:00 - 14:00

Що відбувається з нами, коли вже на півдорозі до роботи ми раптово згадуємо, що забули вимкнути вдома праску? А які відчуття виникають, коли у друзів, які проживають на 21-му поверсі багатоповерхівки, вийшли на балкон і подивились вниз? Про що свідчить прискорене серцебиття, потіння долонь, тремтіння колін, різка зміна настрою? Які механізми задіяні у фізіологічних процесах та що можливо робити, щоб керувати ними, жити більш комфортніше та почувати себе в безпеці?...

Детальніше за посиланням.
 

Субота,

20 жовтня 2018 р.

11:00 - 17:00

Щасливе батьківство: 8 ефективних правил життя з дітьми

Що є причиною виникнення болю в дитячо-батьківських відносинах? Як виростити незакомплексованих, талановитих, розумних, реалізованих, впевнених, емоційно здорових дітей і при цьому зберегти відносини, засновані на любові і повазі?
Як виховати щасливу дитину, здатну відчувати радість буття, допомогти їй знайти гідне місце в житті, слідувати своїй долі і залишитися для дитини найбільшим і близьким другом?
Як позбутися взаємних образ, нерозуміння, відчуження?...
Детальніше за посиланням

Субота,

27 жовтня 2018 р.

11:00 - 14:00

Ефективне спілкування у сімейних стосунках: як його досягати

Через неефективне спілкування виникає більшість проблем у відносинах, що згодом призводить до серйозних конфліктів і навіть розриву стосунків. Люди наче розмовляють на різних мовах і поступово віддаляються один від одного. 

Якщо ви хочете краще зрозуміти себе та свого партнера, навчитись висловлювати свої думки так, щоб вас розуміли, стати терплячішим, вислуховуючи співрозмовника і просто бути щасливішим завдяки навичкам правильної комунікації, запрошуємо вас на тренінг "Ефективне спілкування у сімейних стосунках: як його досягати"!
Детальніше за посиланням

Адреса: м. Київ,
вул. Чистяківська 7, оф. 75
станція метро Святошин
  • Facebook Social Icon
Християнська гаряча лінія "Добре Слово"
0800-50-77-50

© 2018-2019 by Open Doors Center, Ukraine