Наша візія

Наслідки війни стали викликом для розвитку якісних та доступних послуг у сфері охорони психічного здоров’я. Фахівці Центру «Open Doors» допомогають людині пом’якшити наслідки травматичних подій, та в подальшому рухатись у напрямку оптимального благополуччя.

Ми будемо поруч у нелегкі часи та допоможемо стати кращою версією самого себе, зцілитись від травм.

Ми прагнемо допомогти людям наповнити життя сенсом. Для цього ми навчаємо кваліфікованих та компетентних консультантів.

Основні напрями діяльності: освіта, адвокація та розвиток психологічних послуг високої якості в Україні.

Let our founders tell you more about who we are and what we do

м. Київ, вул.Чистяківська, 7, оф. 7

Наша місія

Центр «Open Doors» засновано для підготовки професійних психологічних консультантів, щоб сприяти розвитку якісних послуг, а також адвокації вищих стандартів у сфері охорони психічного здоров’я на благо народу України.

 

Підготовлені за американськими стандартами консультанти надають підтримку всім, хто потребує психологічної допомоги. А також ми пропонуємо травмафокусовану терапію для військовослужбовців, їх сімей та людей, чиє життя зазнало впливу війни або інших травматичних подій.  

 

Ми надаємо послуги конфіденційної допомоги: довіра важлива для нас.

Перегляньте запис 

"Залежність. Що робити?"

на Громадському радіо

Адреса: м. Київ,
вул. Чистяківська 7, оф. 75
станція метро Святошин
  • Facebook Social Icon

© 2018-2019 by Open Doors Center, Ukraine

                  Бажаєте підтримати наші зусилля?

Дякуємо за те, що відвідали нашу сторінку, та за Вашу підтримку Центру психологічного консультування та травматерапії «Open Doors» в Україні! Якщо Ви бажаєте фінансово підтримати наші зусилля щодо надання якісних послуг з охорони психічного здоров'я в Україні за американськими стандартами, можете це здійснити за допомогою рахунку paypal: imhcinc@gmail.com

International Mental Health Consulting, Inc , IMHC  є неприбутковою організацією, американським партнером та має можливість отримувати пожертвування для Центру «Open Doors» від американських платників податків . Будь ласка, в призначенні пожертви зазначайте: Центр Open Doors.

Ваша підтримка є вкрай важливою для нас, щоб ми могли налагоджувати роботу Центру на початковому етапі. Тому Ви можете пожертвувати у загальний фонд з метою підтримки функціонування Центру. Також Ви можете зазначити в призначенні , яким чином гроші повинні бути використанні: «Спонсорство сесій психологічного консультування» - так Ви зможете заплатити за надання психологічних консультацій людям, які потребують допомоги, але не можуть дозволити собі ці послуги. У призначенні платежу Ви можете зазначити ім’я конкретної особи чи родича.

 

Реквізити банківського рахунку Центру для благодійників з України:

Одержувач:                   ТОВ «Центр Психологічного консультування та Травматерапії «Відкриті двері»

ЄДРПОУ:                       42276128

Поточний рахунок:      UA 37 300528 0000026005455057520

МФО:                              300528, АТ «ОТП Банк»