Олеся Дружина

Кризова психологиня, травматерапевтка, психологічна консультантка, EMDR-консультантка, супервізорка і тренерка, членка Української асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій, членка European Society for Traumatic Stress Studies (Європейська спільнота з вивчення травматичного стресу). Має 15 років досвіду психологічної роботи, 5 років – кризового консультування, роботи з пораненими та загалом з бійцями на всіх етапах участі в АТО й їхніми родинами, з вимушеними переселенцями – внутрішньо переміщеними особами (ВПО) та мешканцями прифронтової зони.

 

Допомогає подолати наслідки психотравм, працює з людьми, які проживають кризові події. Проводить як індивідуальні так і сімейні консультації, групову роботу. Крім того проводить тренінги з психологічного тематики, а також є тренером з базової домедичної допомоги. Надає супервізійну підтримку колегам, які працюють в напрямку травматерапії і психологічного консультування. Бере участь у гуманітарних проектах підтримки постраждалих від війни на Сході України.

"У нашому житті трапляються моменти, коли ми опиняємось майже у суцільній темряві. І дуже важливо у цю мить не бути самотнім. Адже тепло людської підтримки, неначе свічка, здатне освітлювати шлях. І коли людина крізь морок своєї травми вибирається на світло, вона змінюється – «проростає», піднімається над травмою, міцнішає і, зрештою, в ній запалюється власне світло. Це одне з найпрекраснішого, що я бачила в житті.

Чому я обрала професію психолога? Це був більше шлях ніж вибір. Озираючись назад я бачу як кожне прийняте рішення додавало фарби в цілісну картину.

За першою освітою я журналістка. Закінчила інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка в 1998 році. Відпрацювала за фахом 20 років, від позаштатної кореспондентки до виконавчої директорки видавництва. І я дуже вдячна своїй першій професії за навички слухати і чути людей, за вміння працювати з інформацією, за критичне мислення... За багато корисного, що допомагає мені бути гарною психологинею".

Власне,  прагнення вдосконалення в журналістиці, і привело її до другої вищої - психологічної - освіти в Державний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, якій я закінчила в 2004 році. Але отриманні знання знадобилися не лише в видавництві - з'явилися перші клієнти. Я почала консультувати як дитячий і сімейний психолог.


Багато років психологія займала лише частину її професійного життя. Але в Україні почалася війна і це все змінило. Країна терміново потребувала фахівців здатних підтримати людей, яки переживали кризові події. Доводилося дуже швидко опановувати новий напрямок і одночасно працювати. І вона зрозуміла, що прийшов час сконцентрувати увагу на психології.

У 2004 році отримала диплом про другу вищу освіту Державного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, "Практичний психолог у закладах освіти" з освітньою кваліфікацією "спеціаліст". У 2014 році закінчила курси підвищення кваліфікації Університету економіки та права "КРОК" за спеціальністю "Керівник проектів та програм".

Нині закінчила третій, супервізійний, рівень міжнародної післядипломної програми "Психологічне консультування та травматерапія" у партнерстві School of Psychology & Counseling, REGENT UNIVERSITY (USA) та Українською Євангельською теологічною семінарією за підтримки Інстітуту людини Київського університету імені Бориса Грінченко. Продовжую навчатися на цій програмі на курсі викладання.

Крім того, постійно беру участь у навчальних тренінгах і конференціях, підвищую власний професійний рівень.

 

"Інколи, напередодні чергової сесії,  знайомі жартома питають, чи я не  навчилася ще за все життя. І я відповідаю, що цей процес не зупинити. Навчання психологів ніколи не закінчується. Психологія бурхливо розвивається і маючи бажання якісно підтримувати клієнтів маєш і бажання отримати найсучасніші знання".

Адреса: м. Київ,
вул. Чистяківська 7, оф. 75
станція метро Святошин
  • Facebook Social Icon
Християнська гаряча лінія "Добре Слово"
0800-50-77-50

© 2018-2019 by Open Doors Center, Ukraine