Психологічний консультант

Інтерн  післядипломної українсько-американської програми "Психологічне консультування" спеціалізація "Клінічне консультування дітей і підлітків".

Моя друга вища освіта: магістр психології.

З 2007 року працювала у тренінговому центрі з дорослими, молоддю. Розробляла і проводила програми з ефективної комунікації, встановлення цілей і життєвого балансу.

У 2016 р. заснувала проект «Школа дитячої безпеки». Створила і проводила тренінгові програми для дітей від 5 до 15 років, а також семінари для батьків і педагогів.

Серед юних учасників тренінгів я періодично зустрічала тих, чиї психологічні потреби не обмежувалися лише відвідуванням профілактичних тренінгів. Їм потрібна була подальша допомога у різних сферах життя, адже у кожній родині і навіть у люблячих батьків може статися таке:

  • дитина змінилася, стала "несхожою на себе"

  • бешкетує, не слухається, її важко заспокоїти

  • поводиться агресивно

  • занадто тривожиться або переживає через певні події

При цьому часто виховні або втішні бесіди не особливо допомагають і батьки відчувають розгубленість.

Саме тому я вирішила розширити свою практику і окрім тренінгової групової роботи, допомагати дітям, підліткам і їх батькам у форматі індивідуальних консультацій.

У 2016 році я завершила навчання на річній програмі «Дитяча психотерапія, психокорекція та консультування батьків» за програмою, затвердженою кафедрою психології КНУ ім. Т. Шевченка  у Київському інституті раціонально-інтуїтивної психотерапії «Я».

З 2019 року навчаюся на післядипломній програмі «Клінічне консультування дітей і підлітків», яка ліцензована МОН та побудована за високими професійними і етичними стандартами.

Якщо вас тривожать стосунки з дитиною або її поведінка, ви хочете дізнатися більше про стилі виховання, то запишіться на консультацію – це перший крок до позитивних змін!

Адреса: м. Київ,
вул. Чистяківська 7, оф. 75
станція метро Святошин
  • Facebook Social Icon

© 2018-2019 by Open Doors Center, Ukraine

                  Бажаєте підтримати наші зусилля?

Дякуємо за те, що відвідали нашу сторінку, та за Вашу підтримку Центру психологічного консультування та травматерапії «Open Doors» в Україні! Якщо Ви бажаєте фінансово підтримати наші зусилля щодо надання якісних послуг з охорони психічного здоров'я в Україні за американськими стандартами, можете це здійснити за допомогою рахунку paypal: imhcinc@gmail.com

International Mental Health Consulting, Inc , IMHC  є неприбутковою організацією, американським партнером та має можливість отримувати пожертвування для Центру «Open Doors» від американських платників податків . Будь ласка, в призначенні пожертви зазначайте: Центр Open Doors.

Ваша підтримка є вкрай важливою для нас, щоб ми могли налагоджувати роботу Центру на початковому етапі. Тому Ви можете пожертвувати у загальний фонд з метою підтримки функціонування Центру. Також Ви можете зазначити в призначенні , яким чином гроші повинні бути використанні: «Спонсорство сесій психологічного консультування» - так Ви зможете заплатити за надання психологічних консультацій людям, які потребують допомоги, але не можуть дозволити собі ці послуги. У призначенні платежу Ви можете зазначити ім’я конкретної особи чи родича.

 

Реквізити банківського рахунку Центру для благодійників з України:

Одержувач:                   ТОВ «Міжнародний інститут післядипломної освіти»

ЄДРПОУ:                       42276128

Поточний рахунок:      UA 37 300528 0000026005455057520

МФО:                              300528, АТ «ОТП Банк»