Людмила

Я щиро вірю, що людина здатна до змін та розвитку. Що лише за власним бажанням людина може змінитись сама та змінити світ навколою. І я, як психолог-консультант, можу сприяти цим змінам, спостерігати за розвитком та допомогати покращувати якість життя своїх клієнтів.

Я сама пройшла значний  шлях змін та трансформацій і продовжую рости та розвиватись і як особистість, і як професіонал. Посадити дерево, побудувати дім, виростити доньку – це про мене. Свій професійний шлях я розпочинала як фельдшер швидкої допомоги , а зараз маю досвід і тренерства, і викладання, і кризового консультування в умовах військових дій.

В 2011 році я отримала диплом магістра психології Уніветситету менеджменту освіти і продовжую навчатись та вдосконалюватись весь час.

 

Додаткова освіта в області психотерапії:

- сертифікована, як базис-консультант в методі Позитивної Психотерапії

- сертифікована на перший рівень EMDR

- психотерапевт біосугестивної терапії корекції психосоматичних розладів

- сертифікована, як тренер із запобігання та лікування ПТСР від «Пьюселік Консалтінг Груп»

Спеціалізація в області психотерапії:

спеціалізація «Гештальт підхід в сексології і сексопатології»

спеціалізація «Тілесно-орієнтована підхід  в гештальттерапії»

Підвищення кваліфікації:

- другий рівень міжнародної післядипломної програми по консультуванню та травматерапії в School of Psychology & Counseling в REGENT UNIVERSITY (USA) спільно з Українською теологічною семінарією

- додатковий освітній курс «Навички та техніки консультування»

- тренінг для інструкторів «Психологічна стійкість воїна»

- підвищенню кваліфікації «Ознайомлення з методами ненасильницької комунікації – по концепції М. Розенберга»

- «Соматично-когнітивний підхід опрацювання травматичного досвіду у солдат»

- «Інтегральний Соматичний Підхід при роботі з шоковою травмою та хронічними тілесними симптомами на основі авторської 4-х крокової методики доктора Раджи Сельвама «Соматичне переживання» (СП)»

- програма «Психологічна реабілітація військових»

- «Основи травмофокусованої когнітивно-поведінкової психотерапії»

- «Психологічне відновлення після травми»

- «Застосування асоціативних карт «СОРЕ» у роботі з травмою»

- «Основи роботи з метафоричними асоціативними картами (МАК). Їх використання при роботі з травмою та як ресурс при особистому, творчому, духовному розвитку»

- «Психомоторна, танцювально-рухова, арт-терапія, ембодімент-коучінг в роботі з травмою та при реабілітації»

- «Надання первинної психологічної допомоги під час катострофічних подій»

Зараз серед моїх клієнтів багато військовослужбовців, ветеранів та членів їх родин. Звертаються вони, в основному, з питаннями адаптації, переосмислення життєвих цінностей та скарками на безсоння. Молоді люди приходять з питаннями пошуку себе і свого місця в цьому світі, з бажанням позбутись шкідливих звичок, з питаннями кризи в стосунках. А з розвитком технологій я почала он-лайн консультування і моїми клієнтами стають українці із-за кордону. Часто звертаються з питаннями  наслідків психологічного травмування, з проявами панічних атак та психосоматичними симптомами.

Сімейні пари перших років шлюбу приходять з питаннями пристосування до спільного життя, знаходження загального, налагодження комунікації. Також працюю з тим парами, що знаходяться в процесі розлучення для вироблення стратегій мирного розставання.

Адреса: м. Київ,
вул. Чистяківська 7, оф. 75
станція метро Святошин
  • Facebook Social Icon

© 2018-2019 by Open Doors Center, Ukraine

                  Бажаєте підтримати наші зусилля?

Дякуємо за те, що відвідали нашу сторінку, та за Вашу підтримку Центру психологічного консультування та травматерапії «Open Doors» в Україні! Якщо Ви бажаєте фінансово підтримати наші зусилля щодо надання якісних послуг з охорони психічного здоров'я в Україні за американськими стандартами, можете це здійснити за допомогою рахунку paypal: imhcinc@gmail.com

International Mental Health Consulting, Inc , IMHC  є неприбутковою організацією, американським партнером та має можливість отримувати пожертвування для Центру «Open Doors» від американських платників податків . Будь ласка, в призначенні пожертви зазначайте: Центр Open Doors.

Ваша підтримка є вкрай важливою для нас, щоб ми могли налагоджувати роботу Центру на початковому етапі. Тому Ви можете пожертвувати у загальний фонд з метою підтримки функціонування Центру. Також Ви можете зазначити в призначенні , яким чином гроші повинні бути використанні: «Спонсорство сесій психологічного консультування» - так Ви зможете заплатити за надання психологічних консультацій людям, які потребують допомоги, але не можуть дозволити собі ці послуги. У призначенні платежу Ви можете зазначити ім’я конкретної особи чи родича.

 

Реквізити банківського рахунку Центру для благодійників з України:

Одержувач:                   ТОВ «Міжнародний інститут післядипломної освіти»

ЄДРПОУ:                       42276128

Поточний рахунок:      UA 37 300528 0000026005455057520

МФО:                              300528, АТ «ОТП Банк»