ДЛЯ ФАХІВЦІВ СФЕРИ ЗДОРОВ'Я
пропонуємо книгу "Секcуальність та психотерапія сексуальних розладів". Теорія та практика християнського консультування" (рос. мовою). 
Автори - Марк Ярхауз, викладач психології в Regent University, директор Центру християнських досліджень в області психічного здоров'я, директор Інституту сексуальної ідентичності, США, викладач дисципліни "Сексуальні розлади" на післядипломній програмі з травматерапії та Еріка Тен, ліцензований клінічний психолог в м. Портленд, США.

Вартість - 250 грн. Кількість книг в наявності обмежена.

 

Зарезервувати книгу можна по viber (097) 750-22-57 або написавши у месенджер на сторінці Центру Open Doors https://www.facebook.com/CenterOpenDoors/. 
Вказуйте, будь ласка, своє прізвище та ім'я, контактний номер, місто та кількість екземплярів.

Адреса: м. Київ,
вул. Чистяківська 7, оф. 75
станція метро Святошин
  • Facebook Social Icon

© 2018-2019 by Open Doors Center, Ukraine

                  Бажаєте підтримати наші зусилля?

Дякуємо за те, що відвідали нашу сторінку, та за Вашу підтримку Центру психологічного консультування та травматерапії «Open Doors» в Україні! Якщо Ви бажаєте фінансово підтримати наші зусилля щодо надання якісних послуг з охорони психічного здоров'я в Україні за американськими стандартами, можете це здійснити за допомогою рахунку paypal: imhcinc@gmail.com

International Mental Health Consulting, Inc , IMHC  є неприбутковою організацією, американським партнером та має можливість отримувати пожертвування для Центру «Open Doors» від американських платників податків . Будь ласка, в призначенні пожертви зазначайте: Центр Open Doors.

Ваша підтримка є вкрай важливою для нас, щоб ми могли налагоджувати роботу Центру на початковому етапі. Тому Ви можете пожертвувати у загальний фонд з метою підтримки функціонування Центру. Також Ви можете зазначити в призначенні , яким чином гроші повинні бути використанні: «Спонсорство сесій психологічного консультування» - так Ви зможете заплатити за надання психологічних консультацій людям, які потребують допомоги, але не можуть дозволити собі ці послуги. У призначенні платежу Ви можете зазначити ім’я конкретної особи чи родича.

 

Реквізити банківського рахунку Центру для благодійників з України:

Одержувач:                   ТОВ «Міжнародний інститут післядипломної освіти»

ЄДРПОУ:                       42276128

Поточний рахунок:      UA 37 300528 0000026005455057520

МФО:                              300528, АТ «ОТП Банк»