Ірина

Життя людини — це унікальна книга. День за днем, сторінка за сторінкою пишеться власна особлива історія. Сюжети історії бувають різними — радісними, сумними, сповненими переживань чи безтурботності, яскравих подій і трагедій, досягнень і невдач, надбань і втрат. Коли людина звертається за допомогою до психолога, як правило, це той момент, коли вона потребує підтримки. Коли потрібен хтось, хто пройде разом з нею цей відрізок її життя і допоможе написати нову сторінку. Іноді для цього потрібно повернутись назад, щоб ті періоди минулого, де були сльози, біль, нерозуміння, перезаписати у своїй пам яті так, щоб це стало досвідом, який не заважає відчувати себе щасливим у сьогоднішньому дні.

Будучи християнкою, я вірю в те, що Бог є Автором життя, а людина — найвищою цінністю. Тому кожен клієнт для мене особливий. Я переживаю неймовірну радість, коли в процесі терапії людина отримує зцілення від травматичних подій минулого. Коли рани душі загоюються, вивільняється величезний потенціал, відкриваються нові перспективи. І для мене велика честь супроводжувати клієнта у цьому процесі.

 

Моя психологічна освіта:

- Українська євангельська теологічна семінарія; бакалаврська програма з психології; спеціалізація — практичний психолог.

- Університет менеджменту освіти; магістерська програма з психології; спеціалізація — кризовий психолог, викладач вищих навчальних закладів.

- Центр Open Doors за підтримки Regent University,  післядипломна програма «Психологічне консультування»; спеціалізація — травматерапія.

 

Адреса: м. Київ,
вул. Чистяківська 7, оф. 75
станція метро Святошин
  • Facebook Social Icon

© 2018-2019 by Open Doors Center, Ukraine

                  Бажаєте підтримати наші зусилля?

Дякуємо за те, що відвідали нашу сторінку, та за Вашу підтримку Центру психологічного консультування та травматерапії «Open Doors» в Україні! Якщо Ви бажаєте фінансово підтримати наші зусилля щодо надання якісних послуг з охорони психічного здоров'я в Україні за американськими стандартами, можете це здійснити за допомогою рахунку paypal: imhcinc@gmail.com

International Mental Health Consulting, Inc , IMHC  є неприбутковою організацією, американським партнером та має можливість отримувати пожертвування для Центру «Open Doors» від американських платників податків . Будь ласка, в призначенні пожертви зазначайте: Центр Open Doors.

Ваша підтримка є вкрай важливою для нас, щоб ми могли налагоджувати роботу Центру на початковому етапі. Тому Ви можете пожертвувати у загальний фонд з метою підтримки функціонування Центру. Також Ви можете зазначити в призначенні , яким чином гроші повинні бути використанні: «Спонсорство сесій психологічного консультування» - так Ви зможете заплатити за надання психологічних консультацій людям, які потребують допомоги, але не можуть дозволити собі ці послуги. У призначенні платежу Ви можете зазначити ім’я конкретної особи чи родича.

 

Реквізити банківського рахунку Центру для благодійників з України:

Одержувач:                   ТОВ «Міжнародний інститут післядипломної освіти»

ЄДРПОУ:                       42276128

Поточний рахунок:      UA 37 300528 0000026005455057520

МФО:                              300528, АТ «ОТП Банк»