Доктор філософії у сфері підготовки та супервізії в консультуванні, спеціалізується в травматерапії та хімічних залежностях, доцент Університету Ріджент (США).

Д-р Ольга Запорожец отримала перший диплом з психології в Мелітопольському державному педагогічному університеті (Україна) та навчала психології в Україні з 2005 року. Має ступінь магістра у сфері практичного служіння, консультування, а також ступінь доктора філософії з питань освіти та супервізії психологічного консультування. Д-р Запорожец є ліцензованим професійним консультантом та ліцензованим консультантом з хімічної залежності в штатах Вірджинія і Огайо (США) та працювала професійним консультантом з численних проблем з акцентом на травмах.

На даний момент вона працює доцентом у Школі психології та психологічного консультування в Університеті Ріджент (штат Вірджинія, США). Вона є директором Українського проекту з крос-культурної супервізії в Університеті Ріджент та Президентом  організації «Міжнародні консультанти з питань психічного здоров'я». Вона продовжує старанно працювати над підготовкою професійних консультантів та супервізорів у США та Україні.

Адреса: м. Київ,
вул. Чистяківська 7, оф. 75
станція метро Святошин
  • Facebook Social Icon
Християнська гаряча лінія "Добре Слово"
0800-50-77-50

© 2018-2019 by Open Doors Center, Ukraine