Ольга Семенова

Тренерка, психологиня, EMDR-консультантка та супервізорка. Має 9 років досвіду роботи в психологічному консультуванні та веденні груп. Понад 5 років досвіду роботи з вразливими категоріями населення (особи, що зазнали насилля, тортур; ВІЛ-інфіковані; особи з хронічними хворобами та нейронетипові особи; працівницями та працівниками сфер, про які в України взагалі не прийнято говорити вголос).

Як і багато хто в Україні, з початком війними не лишалась осторонь ситуації та працювала в сфері реадаптації ветеранів та ветеранок АТО, а також продовжує займатись психологічним відновленням та розвитком стресостійкості серед волонтерів та громадських активістів.

Консультує організації громадського та державного секторів щодо налагодження психологічного клімату у колективах, стрес-менеджменту.

Проводить індивідуальні консультації та консультації з парами, веде малі та довготермінові психотерапевтичні групи у м. Київ. Веде відкриті публічні івенти з психологічних тем для широкого загалу.

Співавторка  та ведуча навчальних курсів по роботі з вразливими категоріями населення для соціальних працівників та психологів.

Працює з темами стосунків, різного травматичного досвіду, адаптації до життя з наслідками травм, хвороб та психічними розладами.

Все що я роблю, по'язане зі словом «любов». Я люблю те, чим займаюсь.Одразу після школи я почала свій шлях у професію психолога, це був 2001 рік. Відтоді і до сьгодні я на шляху професійоного розвитку та вдосконалення. За плечима факультет практичної психології та спеціалізації з клінічної психології, сімейного консультування та психотерапії сексуальної сфери. 

 

Вважаю, що кожна людина має мультіпотенціал і можливість вибору в житті.

Я не розділяю життя на «роботу» і «життя поза роботою», знаю як  це можна збалансовано поєднувати і підтримую інших в дорозі до себе і до цікавого наповненого Життя.

Володію 3 іноземними мовами, це допомагає мені досліджувати життя через подорожі та спілкування з людьми.

 

Треба відзначити, що люди, яких я консультувала, дають мені нові знання  світу і себе самої.

Поза психологією та психотерапією я попрацювала як HR, в ролі рекрутера, хедхантера і навіть керівниці служби персоналу у великих компаніях. Я працювала і в міжнародних компаніях, і в українських.

 

За всі роки професійного досвіду я переживала як великий успіх, так і непрості провали. Були і кризи, і втрати, і почуття самотності, і відчуття непотрібності. Мені знайомі різні стани накшталт покинутості та відчаю, синдром самозванця, а ще - гордості і успішності. Але, завдяки своєму досвіду я завжди знала, що робити в тому чи іншому випадку, щоб вийти з найменшими втратами, не розгубити себе.

 

Я докладаю чимало зусиль, щоб залишатися у фокусі, щоб не розпорошуватися,  залишаючись чутливою ​​до себе і клієнтів. Працюю зі своїми терапевтом та супервізорами, щоб зберігати ясність розуму і чутливість сприйняття.

 

Формальні відомості щодо навчання, годинах особистої терапії та супервізії це звичайно важливо та добре. Проте я вірю, що є ще дещо, що потенційним клієнтам та клієнткам буде дуже корисно знати про мене. А саме - як їм буде зі мною в терапії, яка я психотерапевтка? Чи є у мене те, що вони шукають, і чи немає у мене того, що їм категорично не треба?

На жаль, навіть дуже гарне відео не дасть таку інформацію, а словами позначити все це досить складно. Але я спробую. Тому що, напевно, є люди, кому важливо саме це, а не лише формальні відомості.  Мені здається, буде чудово, якщо мене знайдуть саме «мої» клієнти.

Особистий життєвий досвід теж вносить свою частку. В  мене є власна історія інакшості, ізоляції та нерозуміння. Це визначає моє ставлення до інших «не таких». В першу чергу, до представників так званих “меншин” та  людей з особливими потребами. Я знаю, наскільки важливо відчувати, що інша людина приймає вас в цілому, з доброзичливою цікавістю і теплом. Для мене свого часу саме таке ставлення мого першого терапевта забезпечило можливість зцілення. Тому я намагаюся давати саме це відчуття клієнтам, а не намагатися досліджувати причини, і вже тим більше, не "лікувати" те, що є частиною вашої ідентифікації. Я просто фізично не здатна сприймати цю інформацію як привід думати «щось тут не так». Достатньо того, що ви себе певним чином ідентифікуєте і це частина вас - точно така ж, як колір волосся і очей.   Знаю, що ця точка зору не збігається з багатьма психотерапевтичними теоріями, але вже як є.

 

Методи, якими я навчалася і з якими знайома: гештальт-терапія, системна сімейна терапія, арт-терапія,  когнітивно-поведінкова терапія (КПТ), ПДПГ (EMDR). Зазвичай я працюю синтезом усіх цих методів в залежності від контексту і від цілей клієнта.

 

Я запрошую тих, кто хоче поговорити про болючі моменти в минулому. Або про те, що досі «царапає» у відносинах.

Якщо у вас важкі часи або перед вами стоїть непростий вибір,

Якщо у вас конфлікт потреб або цінностей, криза, депресивний стан,

Якщо ви хочете змінити самооцінку та почуття власної гідності, налагодити стосунки з собою, з близькими або партнерами, запрошую на консультації.

Адреса: м. Київ,
вул. Чистяківська 7, оф. 75
станція метро Святошин
  • Facebook Social Icon
Християнська гаряча лінія "Добре Слово"
0800-50-77-50

© 2018-2019 by Open Doors Center, Ukraine