Мішел Темпл

Др.Мішель Темпл володіє ступенями магістра консультування з питань реабілітації та студентом другого курсу докторанутури з питань освіти та супервізії в галузі психологічного консультування в Університеті Ріджент (США). Вона  має десятирічний досвід консультування в сфері психічного здоров'я та досвіду роботи в службах, що працюють з особами з інвалідністю, всередині громад та агенств у сфері здоров’я та поведінкової орієнтації. Мішел Темпл - це сертифікований консультант з питань реабілітації, національний сертифікований консультант та сертифікований спеціаліст з професійної супервізії психологічних консультантів. Вона також отримала ліцензію як професійний консультант у штаті Джорджія та професійний консультант з надання послуг у сфері психічного здоров'я в Тенесі.

Темпл надає консультації з психічного здоров'я та послуги у сфері інвалідності, використовуючи когнітивно-поведінковий підхід з акцентом на зміст емоцій та життєвих обставин. Крім того, вона спеціалізується на мотиваційних інтерв'юваннях, терапії прийняття і відповідальності (ТПВ) та використанні драми в консультуванні. Мішел Темпл пишається тим, що допомагає молодим людям розширювати та реструктуризувати свій інтелектуальний, поведінковий та емоційний репертуар, щоб жити повним життям. Мішел Темпл працювала координатором служби інвалідності, заступником директора служби інвалідності, консультантом з професійної реабілітації та менеджером у справах оцінки та регулювання роботи громад. В даний час вона є Консультантом з питань психічного здоров'я та координатором Закону про американців з обмеженими можливостями (ADA) в університеті Tusculum.

Адреса: м. Київ,
вул. Чистяківська 7, оф. 75
станція метро Святошин
  • Facebook Social Icon

© 2018-2019 by Open Doors Center, Ukraine

                  Бажаєте підтримати наші зусилля?

Дякуємо за те, що відвідали нашу сторінку, та за Вашу підтримку Центру психологічного консультування та травматерапії «Open Doors» в Україні! Якщо Ви бажаєте фінансово підтримати наші зусилля щодо надання якісних послуг з охорони психічного здоров'я в Україні за американськими стандартами, можете це здійснити за допомогою рахунку paypal: imhcinc@gmail.com

International Mental Health Consulting, Inc , IMHC  є неприбутковою організацією, американським партнером та має можливість отримувати пожертвування для Центру «Open Doors» від американських платників податків . Будь ласка, в призначенні пожертви зазначайте: Центр Open Doors.

Ваша підтримка є вкрай важливою для нас, щоб ми могли налагоджувати роботу Центру на початковому етапі. Тому Ви можете пожертвувати у загальний фонд з метою підтримки функціонування Центру. Також Ви можете зазначити в призначенні , яким чином гроші повинні бути використанні: «Спонсорство сесій психологічного консультування» - так Ви зможете заплатити за надання психологічних консультацій людям, які потребують допомоги, але не можуть дозволити собі ці послуги. У призначенні платежу Ви можете зазначити ім’я конкретної особи чи родича.

 

Реквізити банківського рахунку Центру для благодійників з України:

Одержувач:                   ТОВ «Міжнародний інститут післядипломної освіти»

ЄДРПОУ:                       42276128

Поточний рахунок:      UA 37 300528 0000026005455057520

МФО:                              300528, АТ «ОТП Банк»