Д-р Кеті Ервін

Доктор Кеті Ервін - ліцензований консультант з питань психічного здоров'я, національний сертифікований консультант, національний сертифікований консультант з геронтології та дипломований спеціаліст Американської асоціації консультантів з питань психічного здоров'я (AMHCA) з клінічного психічного здоров'я. Вона є доцентом Школи психології та консультування в Університеті Ріджент (США). В якості сертифікованого польового травматолога разом з Академією травматології Зеленого кросу, д-р Ервін очолила команди в Індії та Тринідаді. У 2017 році вона запустила партнерську програму “Зелений Хрест”, Навчально-виховний Центр Травма Тампата Глобальнтй навчальний центр травми.

 

Д-р Ервін є гостьовим лектором в Університеті Ісландії, викладаючи в Північно-Магзькому інституті геронтології, де вона була запрошена здійснювати дослідження за програмою академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта. Вона є автором шести навчальних книг, сценарію та етичного трилеру, які отримали нагороди. Її остання робота - “Групові технічні прийоми для осіб третього покоління", 2-е видання.

Адреса: м. Київ,
вул. Чистяківська 7, оф. 75
станція метро Святошин
  • Facebook Social Icon

© 2018-2019 by Open Doors Center, Ukraine

                  Бажаєте підтримати наші зусилля?

Дякуємо за те, що відвідали нашу сторінку, та за Вашу підтримку Центру психологічного консультування та травматерапії «Open Doors» в Україні! Якщо Ви бажаєте фінансово підтримати наші зусилля щодо надання якісних послуг з охорони психічного здоров'я в Україні за американськими стандартами, можете це здійснити за допомогою рахунку paypal: imhcinc@gmail.com

International Mental Health Consulting, Inc , IMHC  є неприбутковою організацією, американським партнером та має можливість отримувати пожертвування для Центру «Open Doors» від американських платників податків . Будь ласка, в призначенні пожертви зазначайте: Центр Open Doors.

Ваша підтримка є вкрай важливою для нас, щоб ми могли налагоджувати роботу Центру на початковому етапі. Тому Ви можете пожертвувати у загальний фонд з метою підтримки функціонування Центру. Також Ви можете зазначити в призначенні , яким чином гроші повинні бути використанні: «Спонсорство сесій психологічного консультування» - так Ви зможете заплатити за надання психологічних консультацій людям, які потребують допомоги, але не можуть дозволити собі ці послуги. У призначенні платежу Ви можете зазначити ім’я конкретної особи чи родича.

 

Реквізити банківського рахунку Центру для благодійників з України:

Одержувач:                   ТОВ «Міжнародний інститут післядипломної освіти»

ЄДРПОУ:                       42276128

Поточний рахунок:      UA 37 300528 0000026005455057520

МФО:                              300528, АТ «ОТП Банк»