Д-р Кайтлін Стаффорд

Кайтлін Стаффорд отримала бакалавра наук з психології в Університеті штату Луїзіана (США) та магістра з соціальної роботи в Державному університеті штату Флорида (США). Вона є докторантом з питань освіти та супервізії в галузі психологічного консультування в Університеті Ріджент (США) з очікуваним отриманням ступеня доктора філософії в грудні 2018 року. Пані Стаффорд є ліцензованим клінічним соціальним працівником і має підготовку з використання Когнітивної переробної терапії (CPT), десенсибілізації рухів очей (EMDR) та Тривалого впливу (РЕ) і надавала терапію для осіб з посттравматичним стресовим розладом (ПТСР) або осіб із симптомами травми, пов'язаними із сексуальним насильством, міжособистісним насильством та військовою бойовою травмою. Вона має досвід у клінічному управлінні програм лікування залежностей та вміє оцінювати та лікувати проблеми з залежностями.

 

Вона також є військовою дружиною американського морського піхотинця і пристрасно досліджує теми, пов'язані з реабілітацією та налагодженням стосунків службових осіб та їх сімей. Пані Стаффорд виступає як член факультету і супервізор в Українському проекті у Університеті Ріджент (США). На даний момент, вона проводить дослідження щодо військових подружніх пар в США, опублікувала главу в книзі про кар’єру консультантів та військову службу, статтю про наставництво з консультування, а також є письменником  і блоггером для військових дружин, клініцистів з поведінкової охорони здоров'я.

Адреса: м. Київ,
вул. Чистяківська 7, оф. 75
станція метро Святошин
  • Facebook Social Icon

© 2018-2019 by Open Doors Center, Ukraine

                  Бажаєте підтримати наші зусилля?

Дякуємо за те, що відвідали нашу сторінку, та за Вашу підтримку Центру психологічного консультування та травматерапії «Open Doors» в Україні! Якщо Ви бажаєте фінансово підтримати наші зусилля щодо надання якісних послуг з охорони психічного здоров'я в Україні за американськими стандартами, можете це здійснити за допомогою рахунку paypal: imhcinc@gmail.com

International Mental Health Consulting, Inc , IMHC  є неприбутковою організацією, американським партнером та має можливість отримувати пожертвування для Центру «Open Doors» від американських платників податків . Будь ласка, в призначенні пожертви зазначайте: Центр Open Doors.

Ваша підтримка є вкрай важливою для нас, щоб ми могли налагоджувати роботу Центру на початковому етапі. Тому Ви можете пожертвувати у загальний фонд з метою підтримки функціонування Центру. Також Ви можете зазначити в призначенні , яким чином гроші повинні бути використанні: «Спонсорство сесій психологічного консультування» - так Ви зможете заплатити за надання психологічних консультацій людям, які потребують допомоги, але не можуть дозволити собі ці послуги. У призначенні платежу Ви можете зазначити ім’я конкретної особи чи родича.

 

Реквізити банківського рахунку Центру для благодійників з України:

Одержувач:                   ТОВ «Міжнародний інститут післядипломної освіти»

ЄДРПОУ:                       42276128

Поточний рахунок:      UA 37 300528 0000026005455057520

МФО:                              300528, АТ «ОТП Банк»