Джошуа Креймайєр

Джошуа Креймієр має ступінь бакалавру в галузі рекреаційних наук, ступінь магістра в галузі психологічного консультування та закінчив аспірантуру в галузі шлюбної та сімейної терапії. Він перебуває на останньому курсі Програми доктора філософії у сфері підготовки та супервізії в психологічному консультуванні в Університеті Ріджент. Він служив в армії Сполучених Штатів Америки в якості криптологічного лінгвіста.

Він є ліцензованим професійним шлюбним та сімейним терапевтом та консультантом і має досвід роботи професійного психологічного консультанта у широкому спектрі закладів, включаючи амбулаторні клініки, приватні практики, програму лікування наркотичної та алкогольної залежностей в межах пенітенціарних установ Федерального бюро в’язниць США, а також Департаменту ветеранських справ США, Ветеранському центрі в Колорадо-Спрінгз (США). В даний час він викладає в якості додаткового викладача в Університеті Регіз (США) в рамках аспірантської програми з консультування військових сімей.

Джошуа Креймієр захоплюється наданням допомоги військовим сім'ям впоратися з переходами з військового стану до цивільного життя, а також пом'якшенням наслідків травми. Він також зосереджує увагу на важливості ролі відпочинку в оздоровчому процесі у своїй клінічній практиці. Пан Креймієр виступає в якості викладача та супервізора в рамках українського проекту в Університеті Ріджент (США).

Адреса: м. Київ,
вул. Чистяківська 7, оф. 75
станція метро Святошин
  • Facebook Social Icon
Християнська гаряча лінія "Добре Слово"
0800-50-77-50

© 2018-2019 by Open Doors Center, Ukraine