Джошуа Креймайєр

Джошуа Креймієр має ступінь бакалавру в галузі рекреаційних наук, ступінь магістра в галузі психологічного консультування та закінчив аспірантуру в галузі шлюбної та сімейної терапії. Він перебуває на останньому курсі Програми доктора філософії у сфері підготовки та супервізії в психологічному консультуванні в Університеті Ріджент. Він служив в армії Сполучених Штатів Америки в якості криптологічного лінгвіста.

Він є ліцензованим професійним шлюбним та сімейним терапевтом та консультантом і має досвід роботи професійного психологічного консультанта у широкому спектрі закладів, включаючи амбулаторні клініки, приватні практики, програму лікування наркотичної та алкогольної залежностей в межах пенітенціарних установ Федерального бюро в’язниць США, а також Департаменту ветеранських справ США, Ветеранському центрі в Колорадо-Спрінгз (США). В даний час він викладає в якості додаткового викладача в Університеті Регіз (США) в рамках аспірантської програми з консультування військових сімей.

Джошуа Креймієр захоплюється наданням допомоги військовим сім'ям впоратися з переходами з військового стану до цивільного життя, а також пом'якшенням наслідків травми. Він також зосереджує увагу на важливості ролі відпочинку в оздоровчому процесі у своїй клінічній практиці. Пан Креймієр виступає в якості викладача та супервізора в рамках українського проекту в Університеті Ріджент (США).

Адреса: м. Київ,
вул. Чистяківська 7, оф. 75
станція метро Святошин
  • Facebook Social Icon

© 2018-2019 by Open Doors Center, Ukraine

                  Бажаєте підтримати наші зусилля?

Дякуємо за те, що відвідали нашу сторінку, та за Вашу підтримку Центру психологічного консультування та травматерапії «Open Doors» в Україні! Якщо Ви бажаєте фінансово підтримати наші зусилля щодо надання якісних послуг з охорони психічного здоров'я в Україні за американськими стандартами, можете це здійснити за допомогою рахунку paypal: imhcinc@gmail.com

International Mental Health Consulting, Inc , IMHC  є неприбутковою організацією, американським партнером та має можливість отримувати пожертвування для Центру «Open Doors» від американських платників податків . Будь ласка, в призначенні пожертви зазначайте: Центр Open Doors.

Ваша підтримка є вкрай важливою для нас, щоб ми могли налагоджувати роботу Центру на початковому етапі. Тому Ви можете пожертвувати у загальний фонд з метою підтримки функціонування Центру. Також Ви можете зазначити в призначенні , яким чином гроші повинні бути використанні: «Спонсорство сесій психологічного консультування» - так Ви зможете заплатити за надання психологічних консультацій людям, які потребують допомоги, але не можуть дозволити собі ці послуги. У призначенні платежу Ви можете зазначити ім’я конкретної особи чи родича.

 

Реквізити банківського рахунку Центру для благодійників з України:

Одержувач:                   ТОВ «Міжнародний інститут післядипломної освіти»

ЄДРПОУ:                       42276128

Поточний рахунок:      UA 37 300528 0000026005455057520

МФО:                              300528, АТ «ОТП Банк»