Дійана Таунс

Дійана Таунс є ліцензованим професійним консультантом в Північній Кароліні (США). Вона отримала ступінь бакалавра з питань соціальної роботи в Університеті Джорджії (США), магістра гуманітарних наук у галузі шлюбу та сімейного консультування з Університету Свободи, а також наразі навчається на другому курсі докторантури в сфері Освіти та супервізії з психологічного консультування в Університеті Ріджент (США).

 

Вона має широкий спектр досвідів клінічної роботи з дорослими, дітьми, парами та сім'ями в напрямку роботи з травмою. Вона має навики користування засобами десенсибілізації та переробки очей руху (EMDR) та травма-фокусованої когнітивно-поведінкової терапії (TF-CBT), з людьми, які зазнали насильство в сім'ї, міжособистісного насильства, сексуального насильства та зловживань ритуалами.

 

Має великий досвід проведення міжкультурної супервізії та надання зусиль гуманітарної допомоги у Східній Європі. Вона є виконавчим директором  міжкультурної програми з Супервізії в Університеті Ріджент (США).

Адреса: м. Київ,
вул. Чистяківська 7, оф. 75
станція метро Святошин
  • Facebook Social Icon
Християнська гаряча лінія "Добре Слово"
0800-50-77-50

© 2018-2019 by Open Doors Center, Ukraine