Дійана Таунс

Дійана Таунс є ліцензованим професійним консультантом в Північній Кароліні (США). Вона отримала ступінь бакалавра з питань соціальної роботи в Університеті Джорджії (США), магістра гуманітарних наук у галузі шлюбу та сімейного консультування з Університету Свободи, а також наразі навчається на другому курсі докторантури в сфері Освіти та супервізії з психологічного консультування в Університеті Ріджент (США).

 

Вона має широкий спектр досвідів клінічної роботи з дорослими, дітьми, парами та сім'ями в напрямку роботи з травмою. Вона має навики користування засобами десенсибілізації та переробки очей руху (EMDR) та травма-фокусованої когнітивно-поведінкової терапії (TF-CBT), з людьми, які зазнали насильство в сім'ї, міжособистісного насильства, сексуального насильства та зловживань ритуалами.

 

Має великий досвід проведення міжкультурної супервізії та надання зусиль гуманітарної допомоги у Східній Європі. Вона є виконавчим директором  міжкультурної програми з Супервізії в Університеті Ріджент (США).

Адреса: м. Київ,
вул. Чистяківська 7, оф. 75
станція метро Святошин
  • Facebook Social Icon

© 2018-2019 by Open Doors Center, Ukraine

                  Бажаєте підтримати наші зусилля?

Дякуємо за те, що відвідали нашу сторінку, та за Вашу підтримку Центру психологічного консультування та травматерапії «Open Doors» в Україні! Якщо Ви бажаєте фінансово підтримати наші зусилля щодо надання якісних послуг з охорони психічного здоров'я в Україні за американськими стандартами, можете це здійснити за допомогою рахунку paypal: imhcinc@gmail.com

International Mental Health Consulting, Inc , IMHC  є неприбутковою організацією, американським партнером та має можливість отримувати пожертвування для Центру «Open Doors» від американських платників податків . Будь ласка, в призначенні пожертви зазначайте: Центр Open Doors.

Ваша підтримка є вкрай важливою для нас, щоб ми могли налагоджувати роботу Центру на початковому етапі. Тому Ви можете пожертвувати у загальний фонд з метою підтримки функціонування Центру. Також Ви можете зазначити в призначенні , яким чином гроші повинні бути використанні: «Спонсорство сесій психологічного консультування» - так Ви зможете заплатити за надання психологічних консультацій людям, які потребують допомоги, але не можуть дозволити собі ці послуги. У призначенні платежу Ви можете зазначити ім’я конкретної особи чи родича.

 

Реквізити банківського рахунку Центру для благодійників з України:

Одержувач:                   ТОВ «Міжнародний інститут післядипломної освіти»

ЄДРПОУ:                       42276128

Поточний рахунок:      UA 37 300528 0000026005455057520

МФО:                              300528, АТ «ОТП Банк»