Д-р Корі Шененберг

Корі Шененберг є ліцензований професійний консультант штатів Міссурі і Вірджинія, зареєстрований терапевт-супервізор з використанням ігрових методів терапії та національний сертифікований консультант. Наразі вона є докторантом за програмою з питань Освіти та Супервізії в галузі психологічного консультування Університету Ріджент (США).

Пані Шененберг спеціалізується на дитячому психічному здоров'ї в ранньому віці з акцентом на травмах та проблемах прив’язанності. Як консультант сертифікованої професійної школи (K-8), пані Шененберг також працювала консультантом початкової школи у державних школах Міссурі. Вона надає консультаційні послуги дорослим, дітям та сім'ям у приватній практиці, в неприбуткових та молодіжних будинках. Вона є помічником інструктора в акредитованих клінічних та шкільних програмах консультування Ради з акредитації консультування та суміжних освітніх програм Університету Центрального Міссурі (США) та Університету Ріджент (США). Вона є автором ряду книжкових розділів і журнальних статей про травму та творчі втручання, і вона є частим ведучим, у тому числі міжнародних та ключови презентацій.

Пані Шененберг має довгу історію лідерства в області ігрової терапії, і вона є колишнім президентом Асоціації ігрової терапії штату Міссурі і в даний час працює в Національному комітеті університетської освіти для Асоціації з ігрової терапії. Пані Шененберг надає консультаційні послуги та міждисциплінарні тренінги для педіатрів та стартових програм стосовно дитячого психічного здоров'я, а також є членом дослідницької групи Центру вивчення залежностей та правопорушників Університету Ріджента (США), призначеного для розгляду підлітків із злочинами сексуального характеру.

 

Пані Шененберг також є членом факультету та клінічним керівником Проекту міжкультурної супервізії в Україні Університету Ріджент (США), і вона в даний час є провідним керівником післядипломної сертифікаційногої програми "Клінічне консультування дітей та підлітків" в м. Києві.

Адреса: м. Київ,
вул. Чистяківська 7, оф. 75
станція метро Святошин
  • Facebook Social Icon

© 2018-2019 by Open Doors Center, Ukraine

                  Бажаєте підтримати наші зусилля?

Дякуємо за те, що відвідали нашу сторінку, та за Вашу підтримку Центру психологічного консультування та травматерапії «Open Doors» в Україні! Якщо Ви бажаєте фінансово підтримати наші зусилля щодо надання якісних послуг з охорони психічного здоров'я в Україні за американськими стандартами, можете це здійснити за допомогою рахунку paypal: imhcinc@gmail.com

International Mental Health Consulting, Inc , IMHC  є неприбутковою організацією, американським партнером та має можливість отримувати пожертвування для Центру «Open Doors» від американських платників податків . Будь ласка, в призначенні пожертви зазначайте: Центр Open Doors.

Ваша підтримка є вкрай важливою для нас, щоб ми могли налагоджувати роботу Центру на початковому етапі. Тому Ви можете пожертвувати у загальний фонд з метою підтримки функціонування Центру. Також Ви можете зазначити в призначенні , яким чином гроші повинні бути використанні: «Спонсорство сесій психологічного консультування» - так Ви зможете заплатити за надання психологічних консультацій людям, які потребують допомоги, але не можуть дозволити собі ці послуги. У призначенні платежу Ви можете зазначити ім’я конкретної особи чи родича.

 

Реквізити банківського рахунку Центру для благодійників з України:

Одержувач:                   ТОВ «Міжнародний інститут післядипломної освіти»

ЄДРПОУ:                       42276128

Поточний рахунок:      UA 37 300528 0000026005455057520

МФО:                              300528, АТ «ОТП Банк»