Д-р Корі Шененберг

Корі Шененберг є ліцензований професійний консультант штатів Міссурі і Вірджинія, зареєстрований терапевт-супервізор з використанням ігрових методів терапії та національний сертифікований консультант. Наразі вона є докторантом за програмою з питань Освіти та Супервізії в галузі психологічного консультування Університету Ріджент (США).

Пані Шененберг спеціалізується на дитячому психічному здоров'ї в ранньому віці з акцентом на травмах та проблемах прив’язанності. Як консультант сертифікованої професійної школи (K-8), пані Шененберг також працювала консультантом початкової школи у державних школах Міссурі. Вона надає консультаційні послуги дорослим, дітям та сім'ям у приватній практиці, в неприбуткових та молодіжних будинках. Вона є помічником інструктора в акредитованих клінічних та шкільних програмах консультування Ради з акредитації консультування та суміжних освітніх програм Університету Центрального Міссурі (США) та Університету Ріджент (США). Вона є автором ряду книжкових розділів і журнальних статей про травму та творчі втручання, і вона є частим ведучим, у тому числі міжнародних та ключови презентацій.

Пані Шененберг має довгу історію лідерства в області ігрової терапії, і вона є колишнім президентом Асоціації ігрової терапії штату Міссурі і в даний час працює в Національному комітеті університетської освіти для Асоціації з ігрової терапії. Пані Шененберг надає консультаційні послуги та міждисциплінарні тренінги для педіатрів та стартових програм стосовно дитячого психічного здоров'я, а також є членом дослідницької групи Центру вивчення залежностей та правопорушників Університету Ріджента (США), призначеного для розгляду підлітків із злочинами сексуального характеру.

 

Пані Шененберг також є членом факультету та клінічним керівником Проекту міжкультурної супервізії в Україні Університету Ріджент (США), і вона в даний час є провідним керівником післядипломної сертифікаційногої програми "Клінічне консультування дітей та підлітків" в м. Києві.

Адреса: м. Київ,
вул. Чистяківська 7, оф. 75
станція метро Святошин
  • Facebook Social Icon
Християнська гаряча лінія "Добре Слово"
0800-50-77-50

© 2018-2019 by Open Doors Center, Ukraine