Андреас Біенерт

Андреас Бієнерт працює у галузі охорони психічного здоров'я з 2005 року. Він володіє ліцензією в Вірджинії в якості ліцензованого професійного консультанта, є Національним сертифікованим консультантом та сертифікованим консультантом з питань зловживання хімічними речовинами. Він визнаний за свою роботу з особами, які намагаються відновитись від залежностей та травми, і працював з дітьми, підлітками, дорослими та сім'ями. Він працював на посаді  помічника інструктора в Університеті Хантінгтона (США) та Університеті Ріджент (США), і регулярно здійснює супервізію з підготовки консультантів.

Будучи вихідцем з Австрії, Андреас Біенерт виріс в країні, яка має глибоке коріння в психологічній теорії, та прожив у США протягом 10 років. Його двокультурні передумови і зосередженість на психічному здоров'ї громади привели його до числа волонтерських можливостей та лідерських ролей. Як австрієць з професійним досвідом та зв’язками з асоціаціями в США та Європі, Андреас приносить широку і багату культурну чутливість до консультування та інших сфер психічного здоров'я. Він має сильне бачення, яке стосується розвитку консультаційних послуг у європейських країнах, де ці послуги все ще перебувають на ранніх етапах розвитку.

Андреас є членом Організаційного комітету Міжнародного реєстру консультантів з освітніх програм, де він представляє розвиток освіти консультантів на Європейському континенті. Він не тільки працював у США та Австрії, він також приєднався до міжкультурної навчальної команди, де навчає консультуванню студентів у Гондурасі та Україні та здійснює супервізію за ними протягом усієї програми їх клінічної підготовки.

Адреса: м. Київ,
вул. Чистяківська 7, оф. 75
станція метро Святошин
  • Facebook Social Icon

© 2018-2019 by Open Doors Center, Ukraine

                  Бажаєте підтримати наші зусилля?

Дякуємо за те, що відвідали нашу сторінку, та за Вашу підтримку Центру психологічного консультування та травматерапії «Open Doors» в Україні! Якщо Ви бажаєте фінансово підтримати наші зусилля щодо надання якісних послуг з охорони психічного здоров'я в Україні за американськими стандартами, можете це здійснити за допомогою рахунку paypal: imhcinc@gmail.com

International Mental Health Consulting, Inc , IMHC  є неприбутковою організацією, американським партнером та має можливість отримувати пожертвування для Центру «Open Doors» від американських платників податків . Будь ласка, в призначенні пожертви зазначайте: Центр Open Doors.

Ваша підтримка є вкрай важливою для нас, щоб ми могли налагоджувати роботу Центру на початковому етапі. Тому Ви можете пожертвувати у загальний фонд з метою підтримки функціонування Центру. Також Ви можете зазначити в призначенні , яким чином гроші повинні бути використанні: «Спонсорство сесій психологічного консультування» - так Ви зможете заплатити за надання психологічних консультацій людям, які потребують допомоги, але не можуть дозволити собі ці послуги. У призначенні платежу Ви можете зазначити ім’я конкретної особи чи родича.

 

Реквізити банківського рахунку Центру для благодійників з України:

Одержувач:                   ТОВ «Міжнародний інститут післядипломної освіти»

ЄДРПОУ:                       42276128

Поточний рахунок:      UA 37 300528 0000026005455057520

МФО:                              300528, АТ «ОТП Банк»