Анна

Про мене

Вища економічна та психологічна освіта. 10 років  в професії.

Психологічний консультант

Кризовий психолог, травматерапевт, тренер

Випускниця сумісної українсько-американської програми «Психологічне консультування і травматерапія»

· Сертифікований травматерапевт по программе післядипломної підготовки травматерапевтів (Regent University, США)

· EMDR-консультант (EMDR HAP USA)

· Сертифікований  професійний коуч по стандартам International Coach Union (ICU);

Я займаюся консультуванням дорослих. У професії уже10 років. У своїй практиці з психологічних методик я вибираю ті, які найкращим чином підходять конкретній людині для вирішення його завдань в якомога коротші терміни.

Залежно від запиту, ми можемо працювати в коротко- і довгостроковому підході до консультування: короткострокова еріксоновська терапія (зокрема., генеративний транс), коучинг, більш довгострокова - травматерапія, кататимно-імагінативна психотерапія (символдрама). Ще одним важливим критерієм для мене є те, щоб людина могла самостійно підтримувати і розвивати досягнуті в консультуванні / терапії результати.

Мета моєї роботи

Основна мета моєї роботи - зробити так, щоб навколо мене було якомога більше людей, які вміють впевнено справлятися зі своїми життєвими завданнями, при цьому залишаються радісними і відчувають себе комфортно. І не просто справляються з завданнями - а розкривають свій потенціал в світ, в роботу і сім'ю, і проживають кожен день так, щоб створити зі свого життя «твір мистецтва».

Адреса: м. Київ,
вул. Чистяківська 7, оф. 75
станція метро Святошин
  • Facebook Social Icon

© 2018-2019 by Open Doors Center, Ukraine

                  Бажаєте підтримати наші зусилля?

Дякуємо за те, що відвідали нашу сторінку, та за Вашу підтримку Центру психологічного консультування та травматерапії «Open Doors» в Україні! Якщо Ви бажаєте фінансово підтримати наші зусилля щодо надання якісних послуг з охорони психічного здоров'я в Україні за американськими стандартами, можете це здійснити за допомогою рахунку paypal: imhcinc@gmail.com

International Mental Health Consulting, Inc , IMHC  є неприбутковою організацією, американським партнером та має можливість отримувати пожертвування для Центру «Open Doors» від американських платників податків . Будь ласка, в призначенні пожертви зазначайте: Центр Open Doors.

Ваша підтримка є вкрай важливою для нас, щоб ми могли налагоджувати роботу Центру на початковому етапі. Тому Ви можете пожертвувати у загальний фонд з метою підтримки функціонування Центру. Також Ви можете зазначити в призначенні , яким чином гроші повинні бути використанні: «Спонсорство сесій психологічного консультування» - так Ви зможете заплатити за надання психологічних консультацій людям, які потребують допомоги, але не можуть дозволити собі ці послуги. У призначенні платежу Ви можете зазначити ім’я конкретної особи чи родича.

 

Реквізити банківського рахунку Центру для благодійників з України:

Одержувач:                   ТОВ «Міжнародний інститут післядипломної освіти»

ЄДРПОУ:                       42276128

Поточний рахунок:      UA 37 300528 0000026005455057520

МФО:                              300528, АТ «ОТП Банк»